ÉV ELEJI ÖTLETELÉS ÉS CSAPATÉPÍTÉS

Fleischer Judit városszociológus, oktatásszervező kollégámmal egy bemutatkozó, gondolatébresztő és csapatépítő eseményt tartottunk augusztus végén az iskolában dolgozó pedagógusoknak. A 4 óra alatt a játékos ismerkedők mellett szakmai feladatokat oldottak meg a tanárok csoportokba osztva.

Azokra a kérdésekre kerestük a választ, hogy milyen funkciókat tudnának elképzelni az udvaron, ami segítené az oktatást vagy a kikapcsolódást, a 2023-2024 es tanév során a workshop alkalmakon milyen feladatokat terveznek a diákokkal, valamint év közben hogyan tudnák az ösztöndíj témáját bevinni a tanórákra.

A foglalkozás nagyon jó hangulatban telt, rengeteg hasznos és fantasztikus ötlet merült fel, amik segítik majd a tervezést.

20230829_105126.jpg
20230829_101240.jpg