Kedves leendő iskolások és szüleik!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy az előző évektől eltérően, személyesen tudunk vendégül látni iskolánkban minden érdeklődő tanköteles korú gyermeket és szüleiket a Csillagtanoda programjainkra:

2024. január 19. (péntek) 17 órakor Fülöp Áron igazgató tart tájékoztatást a szülőknek.

Eközben a leendő tanítók bemutatják az iskolát a gyerekeknek.

Erre a programra előzetes bejelentkezés nem szükséges.

2024. február 16. 17 órakor „Játékiskolába” várjuk az érdeklődőket.

Nyílt napot: 2024. március 20-án, szerdán 8-10 óra között tartunk.

A programokra, termeink szűkös befogadóképessége miatt, előzetes bejelentkezés szükséges a titkarsag.csillaghegyi@ebtk.hu címen, 2024. január 22-től.

Annak érdekében, hogy mindenki megismerhesse a Csillaghegyi Általános Iskolában 2024-25-ös tanévben induló első osztályok tanítóit, terveinket és, hogy kicsit beleláthassanak az iskolai életébe, ajánljuk honlapunk erre vonatkozó linkjeit.

www.csillaghegyiiskola.hu

www.facebook.com/csillaghegyiiskola

www.tiktok.com/@csillaghegyi_suli

Kérdéseikkel fordulhatnak Deákiné Ilka Marianna igazgatóhelyetteshez a 06-1-368-6651, vagy az iskola ügyintézőjéhez a 30-357-0723-as telefonszámon.

Helyszín: Csillaghegyi Általános iskola

1038 Budapest, Dózsa György utca 42.

• TikTok