Papp Károly 5.a

Tóth Péter emlékverseny Judo  1. helyezés. Gratulálunk!

Paksi Judo Magyar Kupa 3. helyezés. Gratulálunk!

Cserháti Karina 8.A

Disznókő-Tokaj Futókör és 3. Hegyi Váltófutó  Magyar Bajnokságon második helyezést ért el.  Gratulálunk!

Béres Mirkó 7.A

Az xcm Pro tour hármas versenysorozat- összesítettben 3. helyezett lett, Csákvár Vértes maratonon szintén bronzérmes lett U15-ben! Gratulálunk!

Barcánfalvi Péter 2.B

Benő Zselyke Bíborka 1.B

Úszó Világkupa budapesti versenyén vettek részt és végeztek remek eredménnyel,

Gratulálunk nekik!

Bodnár Franciska 5. B

Hétvégén rendezték meg az V. Akrobatikus Torna Czech Open nemzetközi versenyt Prágában,  A Master Class női páros kategóriában 2 bemutatott gyakorlattal összevont eredményként az 5. helyen végeztek. Sima Melindával. Gratulálunk nekik!

Lengyel Panka 8.A

A Kerületi Ergométeres Evezős versenyen Cserháti Karina (8.a) 3.helyezést, Lengyel Panka (8.a) pedig 5. helyezést ért el

Kedves Dorka (5.a), Fenyves Gábor Márk (5.b),

Pásztor Levente Zoltán (6.a), Gilicze Luca (6.b),

Dorozsmai Blanka (7.b), Vejtey Borbála (7.b),

Kedves Abigél (8.a), Fenyves Réka Orsolya (8.b)

Az évfolyamonkénti háziversenyek megrendezése után a következő nyertes tanulók képviselték iskolánkat a kerületi Komplex angol verseny írásbeli fordulóján.

Felkészítő tanáraik: Willigné Gellai Katalin, Kötélné Számadó Erika és Fenyves Gábor

Szívből gratulálunk nekik és és tanáraiknak.

Hasszán Magda 2.A

A Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulóján elért 13. helyezéssel iskolánk legeredményesebb versenyzője lett

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának Wölfl Rékának

A kerületi Komplex angol verseny írásbeli, majd szóbeli fordulója után az összesített eredményeink:

Szlovák András 3.B

A Kerületi komplex anyanyelvi versenyen 3-4. évfolyamon 3. helyezést ért el!
Gratulálunk neki és felkészítő tanárának Matskássy-Pulai Enikőnek

Horváth Emese 7.B

III. Kerületi Matematika Versenyen fantasztikus eredményt ért el, II. helyezett lett és ezzel a Fővárosi döntőbe jutott

Szívből gratulálunk neki és felkészítőtanárának Paulikné Blaha Juditnak

Budai Benett 1.B

Hirling Márk 2.B

Mariborban az U8-as korosztály 8 ország részvételű Nova KBM jégkorong kupán első helyezést ért el Budai Benett (1.b) és Hirling Márk (2.b) csapata. Gratulálunk nekik!

Harmat Péter 1.B

A kerületi vers-és prózamondó versenyen vers kategóriában I. helyezést ért el!

Szívből gratulálunk neki és felkészítő tanárának Reznyikné Gnoll Beátának

Csury Kata 8.a

Gyermek Lovasok Korosztályos Bajnoksága III.hely Gratulálunk!

Szarvas Emma 5.a

Aerobik Magyar Kupa 3. fordulójában  2. helyezés ért el. Gratulálunk!

Baranyi Léda Hanna 2.B

Óbuda Cup- Budapest- International RG tournament 3. helyezettje lett! Gratulálunk!

Herczegh Manó 4.A

AvEnGarde párbajtőr GP II., csapatversenyen bronzérmes lett Gratulálunk!

Földeáki Hunor, Cserháti Karina, Lengyel Panka, Bakonyi Levente 8.A

Bolyai Matematika csapatverseny Északi-Buadi fordulóban 5. helyezést értek el. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Paulikné Blaha Juditnak.

Varga Szonja 8. A

Spanyolországban megrendezett FitKid Európa Bajnokságon, Magyarországot képviselve csodálatos helyezéseket ért el! 3 gyakorlatban is kvalifikációt szerzett, így tudott indulni egyéniben és két csapat gyakorlatban is. Helyezései: Nagy csapat: EB 2. hely Kis csapat: EB 5. hely Egyéni: EB 5. hely Gratulálunk

Magyar Márton 5.A

Az Árpád Gimnázium Amfiteátrum kupa nevű matematika versenyén  a 195 fő 5. -es tanuló közül 17. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Wölfl Réka, Tóth Adrienn

Bátori Eliána 7.B

Dorozsmai Blanka 7.B

Pásztor Eszter Klára 7.B

Harkai Ákos 7.B

Szívből gratulálunk a 7. b osztályos Bátori Eliánának, Dorozsmai Blankának, Pásztor Eszter Klárának és Harkai Ákosnak valamint felkészítő tanáruknak, Kovács Rékának a 2023-as Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny kerületi fordulóján elért 5. helyezésért.

417583476_429955076223002_35988533939514

Somogyvári Gergő 6.B

Az Örökség Nemzeti Gyermek és Ifjúsági Népművészeti Egyesület közép-magyarországi régiójának szólótánc versenyén elnyerte az aranypaszomántos címet

Papp Károly 5.A

A Magyar Judo Kupán 2. helyezést ért el.

Tóth Sebestyén 3.B

Az Észak-Budapesti Tankerület által szervezett Matematika Versenyen 3. évfolyamon I. helyezést ért el
Gratulálunk neki és felkészítő tanárának Kaszáné Máté Katalinnak!