Papp Károly 5.a

Tóth Péter emlékverseny Judo  1. helyezés. Gratulálunk!

Paksi Judo Magyar Kupa 3. helyezés. Gratulálunk!

Cserháti Karina 8.A

Disznókő-Tokaj Futókör és 3. Hegyi Váltófutó  Magyar Bajnokságon második helyezést ért el.  Gratulálunk!

Béres Mirkó 7.A

Az xcm Pro tour hármas versenysorozat- összesítettben 3. helyezett lett, Csákvár Vértes maratonon szintén bronzérmes lett U15-ben! Gratulálunk!

Barcánfalvi Péter 2.B

Benő Zselyke Bíborka 1.B

Úszó Világkupa budapesti versenyén vettek részt és végeztek remek eredménnyel,

Gratulálunk nekik!

Bodnár Franciska 5. B

Hétvégén rendezték meg az V. Akrobatikus Torna Czech Open nemzetközi versenyt Prágában,  A Master Class női páros kategóriában 2 bemutatott gyakorlattal összevont eredményként az 5. helyen végeztek. Sima Melindával. Gratulálunk nekik!

Lengyel Panka 8.A

A Kerületi Ergométeres Evezős versenyen Cserháti Karina (8.a) 3.helyezést, Lengyel Panka (8.a) pedig 5. helyezést ért el

Csury Kata 8.a

Gyermek Lovasok Korosztályos Bajnoksága III.hely Gratulálunk!

Szarvas Emma 5.a

Aerobik Magyar Kupa 3. fordulójában  2. helyezés ért el. Gratulálunk!

Baranyi Léda Hanna 2.B

Óbuda Cup- Budapest- International RG tournament 3. helyezettje lett! Gratulálunk!

Herczegh Manó 4.A

AvEnGarde párbajtőr GP II., csapatversenyen bronzérmes lett Gratulálunk!

Földeáki Hunor, Cserháti Karina, Lengyel Panka, Bakonyi Levente 8.A

Bolyai Matematika csapatverseny Északi-Buadi fordulóban 5. helyezést értek el. Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak Paulikné Blaha Juditnak.

Varga Szonja 8. A

Spanyolországban megrendezett FitKid Európa Bajnokságon, Magyarországot képviselve csodálatos helyezéseket ért el! 3 gyakorlatban is kvalifikációt szerzett, így tudott indulni egyéniben és két csapat gyakorlatban is. Helyezései: Nagy csapat: EB 2. hely Kis csapat: EB 5. hely Egyéni: EB 5. hely Gratulálunk

Magyar Márton 5.A

Az Árpád Gimnázium Amfiteátrum kupa nevű matematika versenyén  a 195 fő 5. -es tanuló közül 17. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Wölfl Réka, Tóth Adrienn