top of page

Vizilabda és úszótábor

Vízilabda tábor Csillaghegyen!!

Vízilabdázás, úszás, sok játék négy héten át, június 26-tól július 21-ig a Csillaghegyi Strandfürdőn. Az Oázis Sport Club nyári táboraiba várunk szeretettel minden hét évesnél idősebb gyereket, aki már tud mély vízben úszni és szeretné kipróbálni a vízilabdát. A tábor 9-kor kezdődik és fél 4-ig tart. A tábor díja tartalmazza a belépőt a strand területére, egy úszó és egy vízilabda edzést és egy kétfogásos meleg ebédet.

Addig is várjuk az érdeklődőket és szívesen felmérjük a gyerekek úszástudását, illetve heti kétszer felkészítjük a gyerekeket a nyári táborba. Edzések: kedden és csütörtökön. Ár: 40 ezer forint/hét, sportegyesületi tagoknak 30 ezer/hét. Jelentkezni Bilkei Bora edzőnél lehet: 06304942009, bora.oazis@gmail.com.


104 megtekintés

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

könyvtári - olvasmányismereti- verseny

Január 16-én került sor az iskolai könyvtári - olvasmányismereti- versenyre, 22-én pedig az eredményhirdetésre. Köszönöm a gyerekek lelkes és aktív részvételét! I. helyezett: Mesterházy Elza és Sütő A

bottom of page