top of page

The Kids Club

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt ingyenes próbaóránkon és játékos gyerek angol tanfolyamunkon!

Iskolás angol tanfolyamainkra folyamatosan tanév közben is lehet jelentkezni, minden esetben az első alkalom egy ingyenes próbaóra, ahol megismerhetitek tanárunkat, módszerünket és a csoportot is.


Helyszín: Csillaghegyi Általános Iskolában

Tervezett időpont: Csütörtökönként 16:30-17:15

Klubvezető: Nagy Julianna

Havi tanfolyami díj és kedvezmények: 6.500 Ft/hó, egyösszegű befizetés esetén 5% kedvezmény a féléves díjból vagy 10% kedvezmény az éves díjból


Klubcsomag tartalma és egyszeri díja:

Ø Kids Club hátizsák, tankönyv, munkafüzet, EnglishZone online játéktárba való 1 éves belépés, matricagyűjtő és matricák, oklevél

Ø Klubcsomag egyszeri díja: 9.500 Ft

Tanfolyamra jelentkezés: Barta-Farkas Jázmin 0670/931-7497, Barta Zoltán 0670/628-5850, kidsclub3kerulet@gmail.com


Bővebb információk a módszerről és tanfolyamról: az első óra ingyenes, ahol lehetőségetek nyílik megismerni tanárunkat és módszerünket folyamatos csatlakozási lehetőség vidám, stresszmentes, beszédközpontú tanfolyamok felkészült, vidám oktatók készségfejlesztő, hiszen nem csak a nyelvtudásuk fejlődik, hanem a kreativitásuk, mozgáskoordinációjuk, kézügyességük és szociális érzékük is nem megterhelő a gyermekek számára sikerélmény, pozitív visszacsatolás remekül kiegészíti, segíti az iskolai nyelvtanulást (vagy adott esetben helyettesíti) kezdőknek is, haladóknak is vidám klubrendezvények évközben klubcsomagok, online játéktár bármilyen kérdéssel, kéréssel a hét minden napján elérhetőek vagyunk
Vidám, játékos angol foglalkozások kisiskolásoknak.

Rengeteg dal, játék és mozgásos feladat várja a gyerekeket a tanfolyamon. Gyermeked játszva sajátítja el az angol nyelvet, ennek köszönhetően pedig az iskolában is sikerélménnyel, könnyedén veszi majd a kihívásokat.

A kisiskolás angol foglalkozásaink célja, hogy gyermeked az életkori sajátosságainak megfelelő formában megismerkedjen az angol nyelvvel, szeresse meg azt, természetessé váljon számára a nyelv használata. Az órák után otthon is angol dalokat, kifejezéseket hallhatsz majd és gyermeked egy nyaralás során bátran kommunikál majd idegennyelven is.

Tudj meg többet a III. kerületi LCF Kids Club nyelviskoláról, akik a mi ovinkban/iskolánkban is szervezik az angol tanfolyamot:
54 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Ügyeleti napok a nyári szünetben

Ügyeleti napok a nyári szünetben: július 10. (szerda) 9:00 – 13:00 július 24. (szerda) 9:00 – 13:00 augusztus 07. (szerda) 9:00 – 13:00 augusztus 21. (szerda) 9:00 – 13:00

Iskolai Ügyelet

Kedves Szülők! A nyári napközis tábor előtti és utáni héten iskolai ügyeletet tartunk, június 24-28. és augusztus 26-30. között.  Ezeken a napokon reggel fél 8-tól délután 4 óráig tudjuk fogadni a gye

Komentar


bottom of page