Csillaghegyi Általános Iskola

Sulizsák program

Frissítve: 2022. jan. 7.

Kedves Szülők!

Jövő héten a „Sulizsák” program ruhagyűjtése a végéhez közelít. Ezzel kapcsolatban szeretnénk Önöket tájékoztatni.

· A ruhákat január 11-én kedden és 12-én szerdán lehet csak behozni az iskolába az osztálytermekbe.

· Minden zsákra írják rá az osztály nevét, mert az osztályok között verseny lesz. Az iskola alapítványa kilónként 50Ft kap a ruhákért.

· Ha kevés a kapott fehér színű gyűjtőzsák és több a ruha, 50-60 literes erős szemeteszsákba is lehet tenni ruhákat maximum 10 kg-ig.

· Azok az osztályok, akik karanténban, vagy digitális tanrendben vannak és otthon gyűjtöttek ruhát jövő héten január 10-én hétfőn és 11-én kedden 7:30h-8h között a kapuban leadhatják a zsákjaikat.

Nagyon köszönjük, hogy ezzel is támogatják iskolánk alapítványát és így a gyerekeket is!

Tisztelettel:

Gyurisné Horváth Ildikó programszervező és Fülöp Áron mb. intézményvezető