top of page

Sulizsák és ruhabörze

Kedves Szülők!


Az idei Sulizsák ruhagyűjtést egybekötjük egy ruhabörzével.

A (lehetőleg kimosott) használt ruhákat november 13-án, hétfőn, 07:00-08:00 fogadjuk a kapunál.

Az osztályfőnöökknél lehet kérni ruhagyűjtő zsákokat, de erősebb szemeteszsákba is lehet pakolni. A beérkezett ruhákat lemérjük és az osztályok között versenyt hirdetünk. MINDEN ZSÁKRA ÍRJÁK RÁ AZ OSZTÁLYT, pl.: 3.A, 7.B…..


November 13-15. között, hétfőn, kedden, szerdán 14-17. óra között lehet bejönni az iskola porta melletti aulájába, ahol vásárolni lehet jelképes összegért (500ft/db) használt ruhákat! A megmaradt ruhákat pénteken a Sulizsák fogja elszállítani. Minden ebből származó bevétel adomány a Csillaghegyi Általános Iskolát támogató Alapítvány számára!

Előre is köszönjük a segítségüket és jó ruhagyűjtést kívánunk!

Iskolavezetés
20 megtekintés

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Comments


bottom of page