top of page

Oltás januárban

Tisztelt Szülők! Kerületünkben ismét lehetőség lesz a Covid elleni oltás felvételére a 12 év feletti tanulók számára. Kérjük, hogy hétfőig (2022.01.03.) jelezzék a következő email címre oltas@csillaghegyialtisk.hu, hogy kérik-e az oltást gyermeküknek. Az emailben, kérem írják meg gyermekük nevét, osztályát, valamint azt, hogy ez hányadik oltása lesz. Tudnivalók: - oltás ideje: 2022. január 10. (hétfő) 09-11 óra között; - oltás helye: Medgyessy Ferenc Általános Iskola (átkísérjük a diákokat az oltásra); - szükséges dokumentumok: aláírt és kitöltött szülői hozzájáruló nyilatkozat és (amennyiben ez a diáknak már a 2. oltása lesz) az első oltáskor kapott igazolás. Üdvözlettel: Iskola vezetés

25 megtekintés

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Comments


bottom of page