top of page

Büszkeségeink

2022-2023-as tanév

image1.jpeg

Gellért Nóra 8.C

Lóverseny  FSZ1-es kategóriában országos 1.,  FSZ2-es kategóriában pedig 2 helyezést ért el

20221206_105742.jpg

Bolyai matematika csapatverseny

Bátor Gergely Máté, Pálinkás Gergely, Kelecsényi Kristóf, Urbán Mátyás  3.b osztályos tanulók körzeti 6. helyezést értek el.

Felkészítő tanáruk Ujháziné Kertész Tímea  

20221206_105420.jpg

Amfiteátrum Kupa-matematika csapatverseny

Imre Viola, Bakonyi Márton, Blaskovics Bálint, Horváth Emese 3. helyezést értek el.

Felkészítő tanáraik:  Paulikné Blaha Judit és
Tóth Adrienn voltak.

20221122_115304.jpg

Bolyai-matematika csapatverseny

Hasszán Zsigmond, Jakab Boldizsár, Papp Bertalan, Puig-Grabant Mirkó 3.a osztályos tanulók körzeti 4. helyezést értek el.

Felkészítő tanáruk: Kovács Erzsébet volt

20230125_095354.jpg

Blaskovics Bálint

Óbudai Árpád Gimnáziumban 2023-ban megrendezett Pálmay Lóránt matematika tehetségkutató versenyen első helyezettje.

331346608_1584179765417926_4835725481285

Mersits Emma 3.B

Pozsonyban az Orca Children Cup úszóversenyen fantasztikus eredményt ért el!

50m gyors - 2. hely 
100m gyors - 1. hely 
100m mell - 1. hely 

20230320_115735.jpg

Mersits Emma 3.B

Mersits Emma 3.b osztályos tanulónk az MCM-Diamant Úszóversenyen Kaposváron.

4 futamban indult el, az alábbi fantasztikus eredményeket szerezte meg:

 

50m gyors - 1. hely

50m hát - 1. hely

50m mell - 3. hely

200m mell - 1. hely"

kép.png

Az Országos Bolyai Természettudományi Csapatversenyen

Az országos írásbeli fordulóban sikeresen szerepelt iskolánk 4.b osztályos csapata: Papp Sámuel, Baranyi András Barnabás, Barcánfalvi Zsófia és Piros Dorka 

Gratulálunk Nekik és köszönjük a felkészítő tanáruknak: Keleti Ágotának! 

339340259_925333722119708_4337142427422942988_n.jpg

Babina Csenge 4.a – 5. helyezés

Tóth Krisztina 4.a – 8. helyezés

Sütő Adél 3.a – 10. helyezés

Mesterházy Elza 3.a – 12. helyezés

A III. kerületi ’Csillaglesen Könyvtárhasználati Tehetségkutató Verseny.

Gratulálunk tanítványainknak és köszönjük a felkészítő munkát Simon Márta, könyvtárostanárnak!

345621977_785306149833146_2344981550661742031_n.jpg

A kerületi Creative English Competition (Kreatív Angol Verseny) iskolánk legjobb eredményt elért tanulói

Erdélyi Batu (3.b) 2. helyezés  felkészítő tanára: Fenyves Gábor
Szalay Alíz (5.b) 4. hely és Szalay Péter (5.b) 5. hely  felkészítőjük: Kötélné Számadó Erika
Lucz Kata (7.a) 5. helyezett  felkészítője: Erdőssy Imréné

Gratulálunk tanítványainknak és köszönjük a sikeres felkészítő munkát!

344753937_220250730707625_6724916331130791232_n.jpg

A Kerületi vers- és prózamondó verseny

Orosz Zsófia (4.b) vers kategóriában 4. helyezést ért el 
Nagy Liliána Zorka (4.b) próza kategóriában szintén 4. helyezést ért el 
Gratulálunk és köszönjük a felkészítő tanáruknak, Reznyikné Gnoll Beátának  

311406815_187139833837862_9103941769485918759_n.jpg

A népmese napján megtartott Benedek Elek Népmesemondó Verseny győztesei

Montvai Jázmin 7.a , Bakonyi Levente 7.a, Csury Katalin 7.a, Török Júlia 5.a , Szarvas Abigél 8.c , Szalay Aliz 5.b , Andacs-Hamza Réka 8.b , Répánszky János 7.a , Molnár Mátyás 5.b, Imre Viola 5.b  

20221206_105502.jpg

Amfiteátrum Kupa egyéni matematika verseny

Blaskovics Bálint 6.b  és Imre Viola 5.b osztályos tanulók nagyon szép helyezést értek el. Felkészítő tanáraik:  Paulikné Blaha Judit és  Tóth Adrienn

20221206_105307.jpg

Bolyai-matematika csapatverseny

Bertalan Simon, Zagyva János, Cseri Benedek, Candea Timur körzeti  6.a osztályos tanulók 6. helyezést értek el.

Felkészítő tanáraik:  Paulikné Blaha Judit, Tóth Adrienn voltak.

20221212_104557.jpg

Barabás Szonja
Blaskovics Ádám
Horváth Adél és
Magos Blanka

Országos Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen második helyezést értek el!

329887097_1554451331701885_6550197845733993461_n.jpg

A magyar Himnusz megjelenésének 200. évfordulója alkalmából rendezett versmondó verseny

3. helyezettek 
Csernák Lívia 5.b, Kovács Fanni 5.a, Somogyvári Gergő 5.b, Csernák Tamás 7.a, Mikus Klára 8.c
2. helyezettek
Szirtes Júlia 5.b, Répányszky János 7.a, Varga Kíra 8.c
1. helyezettek 
Erdélyi Bátor Csongor 5.b, Dorozsmai Blanka 6.b, Csury Kata 7.b, Horváth Adél 8.a

329979129_873403443775132_5384194594174010294_n.jpg

Horváth Márton 5.a- 3. hely

Hidvégi Zoé 5.a- 6. hely

Magyar Fanni 6.b- 4. hely

Thuma Nimród 8.c- 8. hely

III. kerületi Komplex Angol versenyen iskolánk diákjai fantasztikus eredményeket értek el! 
Szívből gratulálunk tanítványainknak és köszönjük a sikeres felkészítő munkát Erdőssy Imrénének és Kötélné Számadó Erikának!

20230322_105021 (1).jpg

A XXXI. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny III. kerületi fordulóján két tanulónk indult, akik elsöprő sikert arattak!

Csernák Tamás 7.a osztályos első és Lengyel Panka 7.a osztályos tanuló második helyezést értek el!

                         

338674288_6108480475875082_597774954848224586_n.jpg

Tiszai Dóra 2.B

Zrínyi Ilona Matematikaverseny körzeti fordulóján 2. helyezést ért el és ezzel az országos döntőbe jutott! 
Gratulálunk Neki és felkészítő tanárának, Kaszáné Máté Katalinnak 

345628321_621601439859130_508567697081260475_n.jpg

Kerületi vers- és prózamondó verseny

3.a-s diákjaink bámulatos eredményt értek el a Kerületi vers- és prózamondó versenyen.

Puig-Grabant Mirkó próza kategóriában 1. helyezett lett

Sütő Adél vers kategóriában 2. helyezést ért el

Szívből Gratulálunk és köszönjük a felkészítést Fehérné Dér Juditnak! 

Képernyőkép 2023-05-12 093834.png

III. Kerületi Matematika Versenyen iskolánk diákjai ismét fantasztikus eredményeket értek el

Imre Viola (5.b): 2. helyezés

Blaskovics Bálint (6.b): 4. helyezés

Horváth Emese (6.b): 5. helyezés

Lengyel Panka (7.a): 6. helyezés

Szívből gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőtanáraiknak: Tóth Adriennek és Paulikné Blaha Juditnak

347269965_1477710579723979_5146417780122543525_n.jpg

Pár év kihagyás után újra megrendezték a Kerületi Szépíró versenyt.

Nagy örömünkre az érintett diákok lelkesen vettek részt a versenyen, eredményeik pedig büszkeséggel töltenek el bennünket

Kovács Emilia 6.b – 1 helyezést

Blaskovics Milán 3.b – 3 helyezést

Gregorcsok Szonja 8.c – 4. helyezést ért el

Minden indított diákunk eredményesen szerepeltek még: Rácz Anestazia 4.b; Hornyák Noémi 6.a; Kopp Henrik 7.b .

Gratulálunk és köszönjük a felkészítést Felhősi Katalin fejlesztő pedagógusnak

bottom of page