top of page

Zokni gyűjtő program

Kedves Szülők!

Iskolánk, egy újabb olyan programhoz csatlakozik, mely környezetünk fenntarthatóságát és tehermentesítését segíti.

A papír, elem, gesztenye, használt olaj, kupak gyűjtés mellett elkezdjük gyűjteni a páratlan, lyukas és kinőtt zoknikat, az Első Magyar Zokni Csereprogram közreműködésével.

Ezeket a zoknikat leadjuk a Dressa webáruháznak, ahonnan továbbítják az újrafeldolgozó céghez. Ott tűnemezfilcet készítenek belőle, melyet a bútoripar, a csőszerelők használnak, de egyéb hő-és hangszigetelésre is alkalmas ez az anyag, valamint lovaspályák taposórétegének építésénél is használják a szálaira tépett zoknikat. Újabb felhasználási területe is lett ennek az anyagnak, mégpedig takaró fóliát is készítenek belőle, amit legfőképp a festők használnak.

Ezúton kérünk Mindenkit, hogy a:

-kinőtt

-lyukas

-páratlan

zoknikat hozzák be a suliba és tegyék be az osztálytermekben elhelyezett zoknigyűjtő dobozba.

Egy kérésünk van még: hogy a zoknik legyenek tiszták!, a többit mi intézzük.

39 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Ügyeleti napok a nyári szünetben

Ügyeleti napok a nyári szünetben: július 10. (szerda) 9:00 – 13:00 július 24. (szerda) 9:00 – 13:00 augusztus 07. (szerda) 9:00 – 13:00 augusztus 21. (szerda) 9:00 – 13:00

Iskolai Ügyelet

Kedves Szülők! A nyári napközis tábor előtti és utáni héten iskolai ügyeletet tartunk, június 24-28. és augusztus 26-30. között.  Ezeken a napokon reggel fél 8-tól délután 4 óráig tudjuk fogadni a gye

Comments


bottom of page