top of page

Felpörgető, leendő elsős gyerekeknek címmel
Kedves Szülők!

Szíves figyelmükbe ajánljuk – az elmúlt évek tapasztalatai alapján szükségesnek tartott – új kezdeményezésünket; az iskolát kezdő gyerekek számára, a hangolódást megkönnyítő FELPÖRGETŐ foglalkozást. A 7 napos, kiscsoportos (8-10fő) foglalkozássorozat célja a még nem teljesen megerősödött, vagy a nyári szünet alatt elkényelmesedett képességek és készségek felrázása, felpörgetése; az iskolakezdéshez esetlegesen kapcsolódó szorongások oldása.


Időpont: 2022 aug. 22.H - 26.P és 29.H - 30.K (7 nap) 14–15.30 vagy 16-17.30

90 perces foglalkozás ; 21000.-/ hét alkalom Helyszín: Csillaghegyi Általános Iskola - kis tornaterme Érdeklődni és további részletes információt kérni, jelentkezni a katanoda20@gmail.com email címen lehet.


Felhősi Katalin fejlesztő pedagógus és Lőrik Eszter pszichológus16 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Comentarios


bottom of page